bk32

W ubiegłym tygodniu, 24 lutego br. Uczniowie klasy 1B wraz z wychowawczynią Teresą Piątek zaprosili dzieci z pobliskich przedszkoli na  przedstawienie pt. „Kopciuszek” według „Bajek samograjek” – Jana Brzechwy. Naszą szkołę odwiedziły dzieci sześcioletnie z Przedszkoli: 9, 32  i 38. Ponad stu przedszkolaków bardzo entuzjastycznie przyjęło wystawioną przez starszych kolegów sztukę. Po raz kolejny dzieci dowiedziały się, że dobro zwycięża i nawet, gdy jest nam smutno i źle, trzeba mieć nadzieję na szczęśliwą przyszłość. Gości przywitała Pani Wicedyrektor Halina Starzyk, która po przedstawieniu poczęstowała „zerówkowiczów” i aktorów z 1B cukierkami.

Szczególnymi gośćmi były wychowawczynie z zaproszonych przedszkoli, ponieważ rok wcześniej opiekowały się i uczyły dzieci        z obecnej  klasy 1B.   Wypadało więc pokazać się     z jak najlepszej strony.

Pani Dyrektor z Przedszkola nr  9 –  Barbara Głuch –  podziękowała   w imieniu gości za teatralną ucztę    i ciepłe przyjęcie, wyrażając nadzieję na dalsze podobne spotkania. To był bardzo miły dzień.