OTWARCIE PRACOWNI MULTIMEDIALNEJ

Z największą przyjemnością informujemy, że nasza szkoła wygrała w konkursie "TY WYBIERASZ! TESCO FUNDUJE" w, której nagrodą główną było wyposażenie szkoły w nowoczesną, multimedialną pracownię językową. Otwarcie odbyło się z udziałem władz miasta, samorządu, władz oświatowych    i mediów lokalnych. Fundatorem pracowni był HIPERMARKET TESCO W RZESZOWIE. Dziękujemy dyrekcji TESCO, ZA PROWADZENIE TAKICH AKCJI!!!!.

OTWARCIE INTERNETOWEJ PRACOWNI KOMPUTEROWEJ

Przez kilka miesięcy uczniowie, ich rodzice oraz sympatycy i przyjaciele SP11 w Rzeszowie zbierali cenne punkty w akcji  "Tesco dla szkół". Efektem było wygranie nowoczesnej pracowni komputerowej. Cieszymy się, że jesteśmy laureatami akcji "TESCO DLA SZKÓŁ". Wygrany sprzęt umożliwił naszym uczniom szybszy dostęp do wiedzy. Sukces szkoły jest tym większy, że         w akcji uczestniczyło aż 13 tysięcy szkół  z całej Polski. Nagroda ufundowana przez koncern to 6 nowoczesnych komputerów wyposażonych m.in. w urządzenia umożliwiające stworzenie w szkole sieci bezprzewodowej, programy "Cenzor", gwarantujący uczniom bezpieczny dostęp do Internetu, oraz gry i programy edukacyjne, rekomendowane przez ministerstwo edukacji i sportu.