KOMUNIKATY - WYDARZENIA - AKCJE

TRAMPOLINA

We wrześniu nasza szkoła otrzymała sprzęt sportowy wartości 24 tys. złotych  w ramach Ogólnopolskiego Programu Społecznego "Trampolina" fundatorem, którego była firma PROVIDENT POLSKA. Nasza szkoła była jedyną szkoła w woj. podkarpackim objętą tym programem. Na uroczystym przekazaniu sprzętu były obecne władze miasta Rzeszowa oraz mistrzyni świata w karate Marta Niewczas. To było wielkie przeżycie dla wszystkich dzieci, nauczycieli oraz pracowników szkoły i rodziców.

OLIMPIADA TRAMPOLINY WARSZAWA

Kapituła Ogólnopolskiego Programu Społecznego "TRAMPOLINA", zaprosiła reprezentację Szkoły Podstawowej Nr 11 w Rzeszowie na Olimpiadę "Trampoliny". Olimpiadę "Trampoliny" prowadziła znana i lubiana prezenterka Katarzyna Dowbor, natomiast konkurencje sportowe odbywały się pod okiem dr Tadeusza Staniszewskiego             i sędziów z Akademii Wychowania Fizycznego. W olimpiadzie brało udział 8 szkół: Łódź, Białystok, Olsztyn, Szczecin, Leszno. Katowice, Bydgoszcz i Rzeszów (41 uczestników). Honorowym Gościem reprezentującym Rzeszów była Marta Niewczas - Mistrzyni Świata w karate. Sponsorem naszego wyjazdu była FIRMA PROVIDENT i BCA S.A. z Warszawy. Dodatkową atrakcją był udział w projekcji filmu w technice trójwymiarowej "Galapagos".

ZOSTALIŚMY WICEMISTRZAMI OLIMPIADY SPORTOWEJ.

Każdy uczestnik oprócz medalu otrzymał zestaw sportowy: koszulkę i dresy. Dwudniowy pobyt w Warszawie mile wspominają wszyscy uczestnicy.